O nás

O NÁS

Ve studiu zdravého spánku, které je zřízeno v naší prodejně, můžete vyzkoušet produkty všech uvedených výrobců. Jedná se o vysoce kvalitní matrace a rošty, které disponují všemi potřenými vlastnostmi pro zajištění zdravého spánku. Jsou zde k dispozici také polštáře, přikrývky a další pomůcky pro zdravý spánek. Navštivte naše studio zdravého spánku nebo si vyberte z nabídky produktů v internetovém obchodě.

Na této stránce jsou k dispozici základní informace o produktech pro podporu zdravého spánku z naší nabídky:
  • Matrace
  • Rošty
  • Polštáře a přikrývky
  • Anatomické polštáře
  • Postele

MATRACE

Spánek je velice důležitou součástí našeho života. Vhodně zvolená matrace poskytuje dostatečnou vzdušnost a zaručuje dokonalé rozložení hmotnosti. Tím je zaručena ideální anatomická poloha páteře a uvolnění zádového svalstva během spánku. Při výběru matrace má nezastupitelnou úlohu její osobní vyzkoušení. Proto je v našem obchodě zřízeno studio zdravého spánku, ve kterém můžete vyzkoušet matrace z naší široké nabídky. Součástí servisu je také zajištění dopravy zakoupených matrací.

ROŠTY

Využití všech vlastností matrace je podmíněno jejím uložením na odpovídající podklad. Proto je v naší nabídce široký sortiment lamelových roštů pevných i s možností polohování, včetně elektrického pohonu s dálkovým ovládáním. V našem studiu zdravého spánku si můžete vybrat rošty vhodné pro všechny typy matrací. Samozřejmostí je zajištění dopravy zakoupených roštů.

POSTELE

V nabídce fa. Hochmann jsou také postele, a proto jsme schopni zajistit ucelený program pro zdravý spánek. Jedná se o luxusní postele z masivního bukového dřeva a možností výběru z různých typů moření. Postele jsou kompletně vyrobeny v České republice s důrazem na vysokou kvalitu. Naše firma zajišťuje dopravu zakoupených postelí a po předběžné dohodě jejich montáž.

POLŠTÁŘE A PŘIKRÝVKY

Ke zdravému spánku patří vhodné polštáře a přikrývky. Studio zdravého spánku fa. Hochmann nabízí různé typy běžných i anatomických polštářů. Dále jsou k dispozici přikrývky a deky vhodné pro alergiky, vyrobené z přírodních materiálů (například 100% bavlna s úpravou aloe vera). Přírodní extrakt z aloe vera zajišťuje zdravý a klidný spánek. Náplň polštářů a přikrývek tvoří kuličky vyrobené ze stoprocentního polyesteru. Náplň polštářů je možné snadno odebírat nebo přidávat.

Naši nabídku produktů pro podporu zdravého spánku doplňují chrániče matrací a prostěradla. Chrániče matrací zajišťují vyšší hygienu a komfort spánku. Jsou snadno pratelné v pračce při běžných teplotách. Přijďte si vyzkoušet tyto produkty do našeho studia zdravého spánku.